Tu esi sieviete 40+, Tavs ķermenis mainās.

Es zinu, pieņemt šīs pārmaiņas var būt izaicinoši.

 • Kā sadraudzēties un sadarboties ar pārmaiņām?

 • Kā izveidot labas attiecības ar savu pašreizējo ķermeni?

 • Kā iemīlēt savu ķermeni, ja tas, ko Tu redzi spogulī, nav tas, ko Tu tur gribētu ieraudzīt?

No ķermenis kā ROTĀJUMS uz ķermenis kā INSTRUMENTS.

Mana, ārstes un apzinātībā balstītu ēšanas paradumu treneres pieredze rāda, ka mēs, sievietes 40, 50 un 60 gados, to varam paveikt, ja iemācāmies pārdefinēt ideju par “ķermeņa paštēlu” - no ķermenis kā ROTĀJUMS uz ķermenis kā INSTRUMENTS.TAVS ĶERMENIS aicina SADRAUDZĒTIES!

“Un es maigi teicu savam ķermenim: “Es gribu būt tavs draugs”. Tas dziļi ieelpoja un atbildēja: “Šo es gaidīju visu savu dzīvi”. ~Nayyirah Waheed

Kā kurss ir palīdzējis citām?

Iedvesmojies no kursa beidzēju pieredzes un sāc jau šodien!

“Kopumā mācība man 43 gadus vecai sievietei bija šokējošs atklājums par to, kā es līdz šai mācību stundai esmu dzīvojusi. Man pat prātā nebija ienācis viss labais, ko ķermenis dara manā labā, godīgi sakot es viņu tikai izdzinu, rāju par to, kā viņš izskatās un sodīju ar diētām, kampaņveida sportu utt. Man pat neienāca prātā paskatīties uz visu to labo, ko neskatoties uz manu pilnīgo aklumu un ignoranci, ķermenis ik dienas dara manā labā pārāk daudz nesūdzoties. ”

“Paldies Inese pa šo kursu! Jau sen zinu, ka liekais svars ir galvā, un diētas to neatrisinās. Pateicoties šim kursam, esmu pavirzījusies uz priekšu ceļā uz sevis pieņemšanu un iemīlēšanu. Vispirms jāsakārto lietas galvā un tad tikai šķīvī. Paldies! ”

“Vispirms gribu teikt paldies! Paldies par to, ka turat mani uz tā smalkās stīgas, kura tomer vējā vēl stipri šūpojas, bet es noturos. Dažkārt ar nagiem, ragiem, dažkārt labvēlīgi smaidot un zinot, kas man tagad nepieciešams. Bet nu jau esmu tik tālu, ka varu nedaudz atzūmoties un paskatīties uz bildi. Māku ar sevi maigi runāt. Vairs sevi nemoku ar neskaitāmām stundam fiziskām aktivitātēm, kuru galvenā motivācija bija nodzīt apēsto, nemoku sevi ar pārmetumiem. Klausos ķermenī, runāju, sāku to dzirdēt. Tā ir tāda laime. Un tagad tik baudīt un baudīt, baudīt mirkli , kurā notiek pārmaiņas un tās sajust. ”

“Mana vērtīgā pieredze patiesi arī bija tā, ka visu šo laiku vērsu pozitīvu fokusu uz savu ķermeni, tas patiesi palīdz sevi vairāk pieņemt. Tāda dziļāka apzinātība, cik daudz mans ķermenis man dod. Dod iespēju pilnvērtīgi dzīvot. Man viss ir!!!”

“Teikšu godīgi, mani maz kas spēj pārsteigt, bet atklāsme par šīm nevērības "klapēm" uz acīm par tik pašsaprotamu lietu, kas man pašai ir bijušas tik daudzus gadus, neskatoties un n-tās lieratūras pārmalšanu un speciālistu apmeklējumiem, man tiešām bija "kā ar bomi pa pieri". ”

“Praktizēju savam spoguļatēlam ikreiz sakot "Es Tevi mīlu". Vienatnē, sakot, skaļā balsī. Sākotnēji bija dīvaini. Bet ik reiz tas izsauc smaidu un prieku un sajūtu, ka es esmu forša, ka viss ar mani ir kārtībā. ”

“Nedaudz pievērsu arī uzmanību citu cilvēku ķermeņiem TV, ko tā īsti nekad neesmu darījusi (tikai "uzmetu aci" un iedalīju tievs/resns :), bet tagad ieskatoties vairāk aizdomājos, ka īstenībā jau tāda ideāla ķermeņa nav, katram ir iedots unikāls ķermenis, kas ir jālolo un jāciena.”

KURSA SATURS:

  1. Kā strādāt ar kursa materiālu?

  1. Slimībā un veselībā...līdz nāve mūs šķirs

  2. Fokusēties uz funkciju| Roku novērtēšana

  3. Gudrība aļaut lietām būt| Atlaid banānu

  4. Iekšējo sarunu apzinātība

  5. Iekšējās sarunas| Brilles

  6. Ko tu patērē?| Mēdiju gavēnis

  1. Perfekcijas vīruss: diagnostika

  2. Perfekti meklējumos

  3. Vai Tu esi perfekcioniste | Pašizpētes jautājumi

  4. Perfekcijas vīrusa ārstēšana| No "perfekti" uz "pietiekoši labi"

  1. Kā pateikties?

  2. Ko ķermenis tavā labā dara?

  3. Prakse: 5 minūtes pateicībā

  4. Pateicības vēstule ķermenim

  5. Ķermeņa vēstule Tev

  1. Ķermeņa skenēšanas meditācija

  2. Ķermeņa pašportrets: pašreflesija

  3. Ķermeņa pašportrets: kontūra

  4. Ķermeņa apzinātības meditācija ar pateicību - prakse labam miegam.

  5. Apzināta ķermeņa vērošana

  1. Papildmateriāli

About this course

 • 23 nodarbības

ŠOBRĪD kursu iegādāties vairs NAV iespējams.

Tu saņem šo kursu kā vienu no bonusiem, kad Tu iegādājies "Apzināta ēšana" 1:1 koučinga programmu.

 • 150 eur vērtība.

Apzināta ēšana ir patiesas rūpes par savu veselumu.

Saņem skairdu zinātniski un medicīniski pamatotu rīcības plānu !

 • €899,00

  €899,00APZINĀTA ĒŠANA 1:1 koučinga programma

  Zinātniski pamatoti un praktiski rīki kopā ar individuālu, personalizētu KOUČINGA pavadību - viss, lai efektīvi atrisinātu emocionālo ēšanu un izveidotu veselīgas, brīvas un garšīgas attiecības ar ēdienu, bez stresa un ierobežošanas.
  Jā, tas ir man.

JAUTĀJUMI PAR KURSU

 • Cik maksā kurss?

  Šobrīd kursu atsevišķi vairs nevar iegādāties. Tu saņem to dāvanā, kad piedalies "Apzināta ēšana" 1:1 koučinga programmā.

 • Kad es sākšu redzēt rezultātus?

  Mana 15 gadus ilgā pieredze strādājot ar klientiem rāda, ka manis izveidotā pieeja ķermeņa paštēla uzlabošanai dod pozitīvas izmaiņas jau no pirmajām dienām. Iedvesmai, lasi dalībnieku atsauksmes.

 • Neatradi savu atbildi?

  Esi laipni lūgta to uzdot man personīgi. Raksti man uz [email protected] un es atbildēšu uz tavu jautājumu 24 h laikā.

KURSU VEIDO UN VADA

Inese Millere

ārste, apzinātas ēšanas trenere

Latvijā pirmā licencētā apzinātās ēšanas trenere un starptautiski sertificētā veselības un labbūtības koučs. Viņa ir izveidojusi “Kā NEapest stresu” - holistisku ēšanas paradumu veidošanas pieeju, kas balstīta apzinātībā, apzinātībā balstītas paradumu maiņas, apzinātas ēšanas un pozitīvā neiroplastiskuma principos un atklājumos. "Nē" diētām un stresa apēšanai, "jā" priekpilnām attiecībām ar ēdienu.